Podsumowanie II zjazdu żaków

Za nami II wiosenny zjazd w kategorii żak. W ubiegłą sobotę na boisku stadionu przy Parkowej rozegranych zostało 26 spotkań. Rozgrywki trwały od godziny 8 do 15. Padło kilkadziesiąt bramek, a najpiękniejsze z nich będziemy Wam w najbliższych dniach pokazywać w naszych mediach społecznościowych.

Read more...

Podsumowanie II zjazdu skrzatów

Za nami II wiosenny zjazd w kategorii skrzat. W ubiegłą sobotę w Centrum Sportu Parkowa rywalizować miały 24 drużyny, a zaplanowanych zostało aż 30 spotkań. Pogoda nieco pokrzyżowała nam harmonogram, ponieważ z powodu ulewnego deszczu 9 ostatnich meczów się nie odbyło. Ale nie martwcie się, wszystko nadrobimy! 

Read more...

Podsumowanie I zjazdu Żaków

Za nami I zjazd w kategorii żak, czyli zawodników z rocznika 2012 i 2013. W ubiegłą sobotę na obiektach Centrum Sportu Parkowa rywalizowało aż 28 zespołów, które zostały podzielone na 4 grupy. Mecze trwały po 40 minut i rozgrywane były jednocześnie na trzech boiskach o wymiarach orlika.

Read more...

Podsumowanie I zjazdu skrzatów

Za nami pierwszy wiosenny zjazd skrzatów w ramach Kinderligi. Zmagania z hali przeniosły się tym razem na świeże powietrze – i choć pogoda nieszczególnie nas rozpieszczała, rywalizacja trwała w najlepsze. Przez przeszło sześć godzin rozgrywek rozegrano 28 pełnych emocji spotkań w 3 różnych grupach – począwszy na początkującej, przez średniozaawansowaną, a kończąc na zaawansowanej.

Read more...

Zaloguj się

Utwórz konto