Dlaczego Kinderliga? - 10 powodów

Droga Trenerko, Drogi Trenerze - wciąż zastanawiasz się czy wpisać swoją drużynę na listę uczestników Kinderligi? A może Twoja ekipa brała już udział w premierowej, zimowej edycji, ale wahasz się czy może tym razem odpuścić i poszukać podopiecznym jakieś innej "gierki"? Szanowny Rodzicu – jeszcze o nas nie słyszałeś?

Poniżej znajdziecie X powodów, dla których warto wybrać nasze rozgrywki, aby rozpocząć albo i kontynuować zmagania w "Mojej Pierwszej Lidze"!

Dlaczego Kinderliga?

1. ...bo to zupełna nowość na mapie piłkarskich zawodów dla najmłodszych.

Swoją działalność zainaugurowaliśmy w styczniu bieżącego roku. Kinderliga nie jest zwykłym turniejem – to rozgrywki w formie ligowej, podczas których to nie wynik jest najważniejszy. Dla nas liczy się rozwój młodego sportowca.

2. ...bo gwarantujemy świetną zabawę i niezapomniane przeżycia.

Zimowa edycja Kinderligi pokazała ile pięknych emocji może wzbudzać również u dzieci rywalizacja i sportowe zmagania. Kinderligowe wspomnienia z pewnościa zapadną w pamięci na długo.

3. ...bo gramy na najlepszych obiektach.

Premierowa edycja miała miejsce w Małej Hali Tauron Areny w Krakowie – jednym z najnowocześniejszych tego typy obiektów w Polsce. Na wiosnę, korzystając ze słoneczka, przeniesiemy się do Centrum Sportu Parkowa, gdzie następcy Lewandowskiego swoje mecze będą rozgrywać na położonych w bardzo urokliwym miejscu boiskach o sztucznej nawierzchni.

4. ...bo mamy jasno określony cel.

Chcemy by piłka nożna w naszym kraju rozwijała się z roku na rok, dlatego stawiamy sobie za priorytet punkty szkoleniowe. Premiujemy dryblingi, zbilansowanie oraz grę "fair play".

5. ...bo finalnie u nas każdy jest zwycięzcą.

Jak to w życiu – w danej dziedzinie są i lepsi i nieco słabsi. Liczy się jednak to, by każdy dawał z siebie maksimum i starał się pokazać z jak najlepszej strony. Doceniamy zaangażowanie i na koniec rozgrywek każda zawodniczka i zawodnik otrzymują pamiątkową nagrodę.

6. ...bo dbamy o każdy szczegół.

Organizatorzy i koordynatorzy rozgrywek Kinderligi dokładają wszelkich starań, żeby cel zawodów został zrealizowany, a Zawodnicy, Trenerzy i Rodzicie po zakończeniu zjazdu pomyśleli – "Motyla noga! To było Coś! To kiedy gramy następnym razem?!".

7. ...bo każdy dzień ligowy jest potem szczególnie opracowywany.

Wszystkie mecze rozgrywane w ramach Kinderligi są nagrywane z późniejszą możliwościa ich odtworzenia na naszej stronie internetowej. Prowadzimy również galerię zdjęć, piszemy zapowiedzi i podsumowania, a także wprowadzamy szczegółowe statystki, dotyczące drużyn i zawodników indywidualnie.

8. ...bo u nas jest miejsce dla każdego.

W Kinderlidze drużyny porozdzielane są w grupach zgodnie z poziomem zaawansowania. Do gry zapraszamy zarówno tych, którzy trenują już od kilku lat, jak również takich, którzy przygodę z futbolem co dopiero zaczęli.

9. ...bo Kinderliga nie kończy się tylko na kilku zjazdach.

Kinderligowe social media – facebook, instagram – prężnie działają każdego dnia, żeby przypomnieć Wam piłkarskie emocje, a być może dać możliwość popatrzenia na coś z nieco innej perspektywy. Organizujemy konkursy on-line, a wkrótce uruchomimy również specjalną platformę z Kinderligowymi gadżetami.

10. ...jeszcze masz wątpliwości???

Aktualizacja: sobota, 10.04.2021 11:53

Zaloguj się

Utwórz konto